Novinky


30.09.- 1.10.  HŠV Dudince, rozhodčí Lutz Wischalla a Uwe Sprenger:
               
            Yras Veracruz VA4 !!!
            Yankee Provocativo VD3 ve třídě dospívajících
            Ema v. Eichenplatz VD2 ve třídě mladých
            Walker v. Arlett VD6 ve třídě mladých
            Apache Provocativo VD2 ve třídě mladých
            Yorika Provocativo VD6 ve třídě dospívajících
            Sweet and Chilli Provocativo V1


29.09. Yras Veracruz splnil německou bonitaci - Körung !! Rozhodčí Lutz Wischalla.

17.09. Zoe Provocativo (Jabina Ina x Extreme Orex Aykmar)  1.tř. 5VQ1/p !!


09.- 10.9. KVV Polička:

            CAMERON Provocativo VN1 !!
            EMA v. Eichenplatz VD4
            WALKER v. Arlett VD6
            APACHE Provocativo VD1 vítěz třídy !!
            YORIKA Provocativo VD6
            YANKEE Provocativo VD2
            SWEET AND CHILLI Provocativo V2
            Soutěz chovatelských skupin 2.místo !!


01.- 03.09. BSZS Ulm, rozhodčí Ulrich Hausmann a Christoph Ludwig:

            EMA v. Eichenplatz SG67 !!!

            APACHE Provocativo SG13 !!!

12.08. Siegerschau Rakousko Worgl, rozhodčí Thomas Fritsche:

            EMA v. Eichenplatz SG6 !!!



28.07. Aktualizovaná složka štěňata !! Více info ZDE !!


           Nabízíme ke krytí !!
           

23.07. OG Kronach, rozhodčí Lutz Wischalla:
           Walker v. Arlett VV5
           Apache Provocativo SG1
           Yras Veracruz V3
           

15.07. OG Niederlungwitz, rozhodčí Andreas Rudolph:
           Walker v. Arlett VV2
           

09.07. Sweet and Chilli Provocativo splnila doživotní bonitaci s kódem 1.tř.5JX1/p


26.06. Máme nová štěňátka !! Více info ZDE !!

           

25.06. LGZS Mittelpoelnitz, rozhodčí Lothar Quoll a Lutz Wischalla:
           
Yras Veracruz SG3
           Vanda Provocativo SG3
           

03.06. Oblastní výstava Tábor, rozhodčí Ralf Wille:
           
Yras Veracruz VD1 vítěz třídy dospívajících
           Yankee Provocativo VD2
           Walker v. Arlett VN1
           Vanda Provocativo VD2 v dospívajících
           
Yorika Provocativo VD1 vítězka třídy dospívajících
           Sweet and Chilli Provocativo V2
           Qwina Provocativo V3
           

   

04.06. Qwina Provocativo složila zkoušku ZVV1, Xara Provocativo SPr1
           a Yorika Provocativo BH !!
           

03.06. Oblastní speciální výstava Moravičany, rozhodčí Lutz Wischalla:
           
Yras Veracruz VD1 vítěz třídy dospívajících
           Vanda Provocativo VD3 v dospívajících
           
Sweet and Chilli Provocativo V3 poprvé ve třídě pracovní

           

21.05. Oblastní výstava a bonitace Ostrava, rozhodčí Vítězslav Fiala:
           Apache Provocativo VD1 vítěz třídy
           Yankee Provocativo VD2
           Vanda Provocativo VD2
           
           Yras Veracruz 1.tř. 5JX1/n
   Nabízíme ke krytí !!
           Yimmy Provocativo 1.tř. 5JX1/p doživotně
           Chiro Provocativo 1.tř. 5VQ1/p


20.05.  Sweet and Chilli Provocativo složila zkoušku ZVV1.

07.05. KS Praha Stromovka, rozhodčí Marco Ossmann:
           Apache Provocativo VD1 vítěz třídy
           Yankee Provocativo VD3
           Yorika Provocativo VD1 vítězka třídy
           Yras Veracruz VD2


30.04. OG Dormitz, rozhodčí Ulrich Hausmann:
           Apache Provocativo SG1
           Yankee Provocativo SG7
           Yorika Provocativo SG4
           Yras Veracruz SG1
           Více foto ZDE !!


22.04. MVP ČB, rozhodčí Petr Řehánek:
           Apache Provocativo V1 CAJC, BOJ
           Yras Veracruz V1 CAC, r.CACIB
           Sweet and Chilli Provocativo V1 CAC, CACIB, BOS

17.04. OV Hořovice, rozhodčí Ing.Jiří Novotný:
           Apache Provocativo VD1 vítěz třídy mladých (dlouhosrstý)
           Yankee Provocativo VD1 vítěz třídy mladých
           Yorika Provocativo VD2
           Yras Veracruz VD1 vítěz třídy dospívajících
           Unica Provocativo VD1 vítězka třídy dospívajících

           Yimmy Provocativo V1 Oblastní vítěz


09.04. OG Muhr am See, rozhodčí Marco Ossmann:
           Apache Provocativo SG1
           Yankee Provocativo SG6
           Yras Veracruz SG2
           Unica Provocativo SG5
 


02.04. MVP Bratislava, rozhodčí Antoli Zhuk (Bělorusko):
           Rodeo Provocativo V1, CAC, CACIB, BOB, BIG !!!


01.04. OV Plzeň, rozhodčí Ing.Jiří Novotný:
           Apache Provocativo VN1
           Yankee Provocativo VD1, vítěz třídy mladých
           Yorika Provocativo VD1, vítězka třídy mladých
           Yras Veracruz VD1, vítěz třídy dospívajících



27.03. Máme nový vrh po vynikajícím psovi - Goran v. Bierstadter Hof !!


19.03. Nové foto Ema v. Eichenplatz a Kara v. Fichtenschlag.


18.03. OV Sezimovo Ústí, rozhodčí Ing.Jiří Novotný:
           Apache Provocativo VN1
           Yankee Provocativo VD1, vítěz třídy mladých
           Yras Veracruz VD1, vítěz třídy dospívajících
           Jessy v. Regina Pacis V3

14.03. Nové foto vrhu "F3" ZDE !!
Očekáváme nová štěňátka, více info ZDE !!

13.03. Nové foto vrhu "D3" ZDE !! Všechna štěňata jsou již u svých nových majitelů.

19.02. NVP Bratislava, rozhodčí Gabriela Ridarčíková:
           Apache Provocativo V1 CAJC, BOJ a Národní vítěz mladých
           Yras Veracruz V1 CAC
           Rodeo Provocativo V1 CAC, BOS a Národní vítěz
           Qwina Provocativo V1 CAC, BOB a Národní vítězka

12.02. Nové fotky vrhu "F3".


11.02. Nové fotky vrhu "D3" ZDE !!



10.02. Nové foto vrhu "E3" :)


08.02. Nové foto štěňat z vrhu "C3" ZDE !! Máme ještě volné 2 feny, které jsou již k odběru!!
         

26.01. Máme nová štěňátka !! Více info ZDE !!


14.01. MVP Nitra, rozhodčí Ing. Karel Strouhal:
           Yimmy Provocativo V1 CAC, r. CACIB
           Apache Provocativo V1, CAJC, BOB







Novinky 2016

Novinky 2015

V



alid XHTML | Images | website template by ARaynorDesign