Novinky


6.11.  Nové foto Unica Provocativo.



27.10.  OV Zdice, rozhodčí Ing. Karel Strouhal:

            Jeremy Provocativo VN3
            Leticia Provocativo VN3
            Chavier Provocativo VD2
            Geroy Provocativo VD1 vítěz třídy dospívajících
            Emilio Provocativo VD1 vítěz třídy dospívajících - dlouhosrstý

            Kara v. Fichtenschlag V2



20.10.  KV Jindřichův Hradec, rozhodčí Ing. Karel Strouhal:

            Jeremy Provocativo VN1
            Limett Provocativo VN1
            Chavier Provocativo VD1 vítěz třídy mladých
            Geroy Provocativo VD1 vítěz třídy dospívajících
            Emilio Provocativo VD1 vítěz třídy dospívajících - dlouhosrstý
            Cameron Provocativo VD1 vítězka třídy dospívajících
            Unica Provocativo V1 Krajská vítězka



12.10.  Máme nová štěňátka !! Více info ZDE !!


7.10.  OG Zwickau, rozhodčí Ralf Wille:

           Limett Provocativo VV1
           Jeremy Provocativo VV1
           Geroy Provocativo SG1



22.- 23.9. HŠV Malý Lapáš - rozhodčí J. Štaudinger a J. Hoffmann:
   
            
Jeremy Provocativo VN7
           
Limett Provocativo VN2
            Geroy Provocativo VD3
           
Cameron Provocativo VD2
            Yorika Provocativo V4 a nejlepší obrana !!
           
Sweet and Chilli Provocativo V2





06.-09.9. BSZS Norimberk - rozhodčí T. Teubert, W. Lauber a F. Goldlust:

            Geroy Provocativo SG62
           
Cameron Provocativo SG102
            Yorika Provocativo V55


         


03.09.  Očekáváme nová štěňata !! Více info ZDE !!


10.-11.8. BSZS Rakousko - Spital am Pyhrn, rozhodčí H.P.Rieker, T. Fritsche, W. Lauber a E. Pertl:

          Jeremy Provocativo VV7
         
Limett Provocativo VV2
          Geroy Provocativo SG4
          
Cameron Provocativo SG14 (33)
          Yorika Provocativo V3
         
          Soutěž chovatelských stanic 2. místo !!




04.-05.8. KVV Znojmo, rozhodčí J. Novotný, K. Strouhal, V. Fiala a J. Štaudinger:

          Jeremy Provocativo VN1 vítěz třídy dorostu II.
         
Limett Provocativo VN2
          Leticia Provocativo VN12
          Wicky v. Bierstadter Hof VN10
          Only Provocativo VN15
          Geroy Provocativo VD4
          Chavier Provocativo VD6
          Emilio Provocativo VD2
   
      Cameron Provocativo VD2
          Sweet and Chilli Provocativo V5
          Yorika Provocativo V2
          Rodeo Provocativo V3
          Soutěž chovatelských stanic 2. místo


   



28.7. Int. Bodensee ZS Rhein-Hohenems, rozhodčí Thomas Fritsche a H.P.Rieker:

          Jeremy Provocativo VV2
         
Limett Provocativo VV2
          Cameron Provocativo SG2

         

22.7. LG Westerkappeln, rozhodčí Uwe Sprenger a Wolfgang Lauber:

          Yorika Provocativo V7
          Cameron Provocativo SG11

         

21.7. OG Schimsheim, rozhodčí Uwe Sprenger:

          Yorika Provocativo V7
          Cameron Provocativo SG2

 

7.7. OV Tábor, rozhodčí Ing. Karel Strouhal:

         
Chavier Provocativo VN1
          Leticia Provocativo VN4
          Geroy Provocativo VD1 vítěz třídy mladých
          Cameron Provocativo VD1 vítězka třídy dospívajících
          Yorika Provocativo V1 Oblastní vítězka
          Sweet and Chilli Provocativo V2
          Rodeo Provocativo V2
          Samba Provocativo V2 ve veteránech


     


1.7. OG Leutkirch, rozhodčí Rainer Mast:

          Geroy Provocativo SG5
          Cameron Provocativo SG3
           
       


30.6. Národní výstava Klatovy, rozhodčí Jiří Šiška:

          Qwina Provocativo V1 CAC, BOB, Národní vítěz a dokončený Český šampion !!


         

17.6. OG Wernberg - Koeblitz, rozhodčí Dieter Nitschke:

          Geroy Provocativo SG8
          Yorika Provocativo V8
 

16.6. Máme nová štěňátka !! Více info "ZDE".


2.6.
Oblastní speciální výstava Moravičany, rozhodčí Lutz Wischalla:

       Chantal Provocativo VN3
       Geroy Provocativo VD2
       Cameron Provocativo VD5
       Yorika Provocativo V6
       


21.5. Becky Orlický poklad s dcerou Xara Provocativo

         

12.5. DUO CACIB Lučenec, rozhodčí Otto Koerber-Ahrens:

          Geroy Provocativo V1 CAJC
          Qwina Provocativo V1, CAC, CACIB, BOS a dokončený slovenský šampion !!!

         



2.5. Máme nová štěňátka !! Více info "ZDE".


       

20.4. Nové foto Limett a Leticia Provocativo.



1.4.  Bentley složil zkoušku BH, Gisele SPr2.

29.3.  Výsledky RTG našich odchovanců:
 
           Cameron (Yimmy Provocativo x Bellissima Provocativo) DKK A/A DLK 0/0
           Emilio (Yimmy Provocativo x Jessy v. Regina Pacis)  
DKK A/A DLK 0/0
           Figo (Klaus v. Tronje x Aliyyah Provocativo)  
DKK A/A DLK 1/1

24.3. OV Plzeň, rozhodčí Ing. Karel Strouhal:

          GEROY Provocativo VN3
          CHANTAL Provocativo VN2
          CAMERON Provocativo VD2
          EMA v. Eichenplatz VD1 vítězka třídy dospívajících
          WALKER v. Arlett VD3
          APACHE Provocativo VD1 vítěz třídy dospívajících dlouhosrstých

  
     


17.3. Výstavní sezóna zahájena úspěšně !! OV Sezimovo Ústí, rozhodčí Ing. Jiří Novotný:

          GEROY Provocativo VN1
          ITCHI v. Eichenplatz VD2 v mladých
          EMILIO Provocativo VD1 vítěz třídy mladých dlouhosrstých
          WALKER v. Arlett VD2 v dospívajících
          APACHE Provocativo VD1 vítěz třídy dospívajících dlouhorsrtých
          CAMERON Provocativo VD1 vítězka třídy mladých
          EMA v. Eichenplatz VD1 vítězka třídy dospívajících
          QWINA Provocativo V1 Oblastní vítězka
          SAMBA Provocativo V1 nejlepší veteránka


5.3. Nové foto YANKEE !!

28.2. Aktualizovaná složka "Na prodej" !!
       

11.2. MVP Nitra - Rodeo Provocativo V1, CAC, CACIB, BOB a dokončený Slovenský šampion !!

         

8.2. Nové foto u Yankeeho ZDE.

2.2. Aktualizovaná složka "Štěňata" !! 

 


























Novinky 2017
Novinky 2016

Novinky 2015
V



alid XHTML | Images | website template by ARaynorDesign